Автор Тема: Въпрос за пощи  (Прочетена 1798 пъти)

LovePIGEONS

• Гост
Въпрос за пощи
« -: Чт 01 Април, 2010, 20:58:59 »
Към 1-ви юли ще получа пилета от Белгия.Човека който ги праща е приятел на вуйчо ми и скоро остана на 1 -во място в някакво съзтезание в Тенерифе,Испания с чифт пощи.И така на мен ми обеща  от тоз чифт да ми изпрати пилета - и понеже смятам че пилетата ще са много добри,има ли някакви клубове за трениране на спортни пощи в моя район- Разград?

Forum - Bulgarian pigeons selection

Въпрос за пощи
« -: Чт 01 Април, 2010, 20:58:59 »

Неактивен tomakss

• Нов
  • *
  • Публикации: 48
    • Ел. поща
Re: Въпрос за пощи
« Отговор #1 -: Пн 05 Април, 2010, 09:13:04 »
маи наи блиско е при стефан в калиманци

Неактивен tomakss

• Нов
  • *
  • Публикации: 48
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: Пн 05 Април, 2010, 09:16:02 »
маи наи блиско е при стефан в калиманци и щеса в добри раце

Неактивен Drago

• Напреднал
  • **
  • Публикации: 71
    • Съюз на Гълъбовъдите и природолюбителите в Република България Съюз на Гълъбовъдите и природолюбителите в Република България
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: Пн 05 Април, 2010, 19:48:35 »
Калиманци е удачен вариант, плащаш и ти ги обучават, но мисля че и сам можеш .... стига да имаш свободно време да се занимаваш.

Неактивен LudmilDo

• Професор
  • Публикации: 641
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: Ср 07 Април, 2010, 22:37:12 »
До Разград не е ли по-близо гълъбодрума в Сандрово?! (преди малко в чата Божидар ме подсети за името, че бях изключил).
Успех!
Плевенския гълъб = Грация и ...
0879911166

Неактивен troian

• Нов
  • *
  • Публикации: 24
    • Ел. поща
« Отговор #5 -: Чт 06 Януари, 2011, 09:50:45 »
Към 1-ви юли ще получа пилета от Белгия.Човека който ги праща е приятел на вуйчо ми и скоро остана на 1 -во място в някакво съзтезание в Тенерифе,Испания с чифт пощи.И така на мен ми обеща  от тоз чифт да ми изпрати пилета - и понеже смятам че пилетата ще са много добри,има ли някакви клубове за трениране на спортни пощи в моя район- Разград?

Здравей колега, какво става с белгиците, получи ли, извадили нещо от тях в Разград имате офицялен клуб - Мир, свързали се с тях, ще имали нов конкорент  ;)