Автор Тема: Obiasnenie za varnenskite g1labi  (Прочетена 15556 пъти)

chanko

• Гост
КОМЕНТАР
« Отговор #30 -: Сб 03 Март, 2007, 18:03:48 »
ТИШО Е ПРАВ, (Е ШКОЛАТА Е РУСКА А АКО СМЕ ПЕРФЕКЦИОНИСТИ-УКРАИНСКИ. ЗА МЕН ПТИЦАТА ЗА СЕБЕ СИ Е МНОГО ДОБРА ИМА Я В НЯКОЛКО ПОЗИ НО СА ПО ГОЛЯМ ФОРМАТ И НЕ МОГА ДА Я КАЧА. КОЛКОТО ДО ОЧИТЕ АЗ МИСЛЯ ЧЕ НЕ Е ЛОШО ДА СА ЧЕРНИ ,КАТО НА БЯЛ ГЪЛЪБ А КОЛКОТО ДО ШАРКАТА НИЕ НЯМАМЕ ПРЕТЕНЦИИ ЗА НЕЯ - ЗАЩОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕТО НА ВАРНЕНСКИЯ ИЛИ ЧЕРНОМОРСКИЯ КАРАБАШ И САРАБАШ Е СЪВСЕМ ОПРЕДЕЛЕНО ДА ВКАРВА КРЪВ В ЦВЕТНИТЕ И БЕЛИТЕ ПТИЦИ. КОЛКОТО ДО ВЕНЕЦА-ТОЙ ИЗОБЩО ГО НЯМА НО АЗ ПИСОХ С МАЛКО РАБОТА И Е ГОТОВ. ИДЕЯТА МИ БЕШЕ ДРУГА - ПО ПОВОД ЕДНО СТАРО ДИСПУТЧЕ В САЙТА - ОТКЪДЕ СА ДОШЛИ НАШИТЕ ГЪЛЪБИ И НАИСТИНА ЛИ СА НАШИ. В БУРГАСКИ ПОСТАВИХ СЪЩО ДВЕ СНИМКИ ИМАМ И ДРУГИ ЧЕРВЕНИ И ЖЪЛТИ ПРАВЯ АНАЛОГ С НАШИТЕ И СТИГАМ ДО ИЗВОДА ЧЕ ВЕРОЯТНО ОТНОВО СА НИ ПОМОГНАЛИ ДОРИ И В НАШЕТО ХОБИ-БЕЗ ДА ВЛАГАМ И КАПКА ПОЛИТИКА ИЛИ РУСОФИЛИЯ. ЖЕЛАЯ ВИ САМО ДОБРО!!! 8)

Forum - Bulgarian pigeons selection

КОМЕНТАР
« Отговор #30 -: Сб 03 Март, 2007, 18:03:48 »

chanko

• Гост
БЛАГОДАРНОСТ
« Отговор #31 -: Вт 03 Април, 2007, 08:40:46 »
ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ИСКРЕННА БЛАГОДАРНОСТ ОТ СТРАНИЦАТА НА ФОРУМА, НА КОЛЕГАТА ДАНИЕЛ АТАНАСОВ ОТ ВАРНА ЗА ПРЕДОСТАВЕНИЯ ОТ НЕГО СНИМКОВ МАТЕРИАЛ С МНОГО ДОБРИ И ПОРОДИСТИ ПТИЦИ ОТ ВАРНЕНСКИЯ РЕГИОН-ПОМЕСТЕНИ В РАЗДЕЛА "ВАРНЕНСКИ" НА ГАЛЕРИЯТА. НАИСТИНА СИ ЗАСЛУЖАВАТ РАЗГЛЕЖДАНЕТО И КОМЕНТАРА :!:  :!:  :!:

Неактивен LudmilDo

• Професор
  • Публикации: 641
    • Ел. поща
Obiasnenie za varnenskite g1labi
« Отговор #32 -: Вт 03 Април, 2007, 08:49:53 »
Непонятно остава за мен, защо на тези птици се поставя пръстен за пощенски гълъби?!
Плевенския гълъб = Грация и ...
0879911166

chanko

• Гост
ОТГОВОР НА "СКОРПИОН" ОТНОСНО ИЗКАЗАНО МНЕНИЕ В ГА
« Отговор #33 -: Пт 13 Април, 2007, 20:58:42 »
С К О Р П И О - надявам се да преглеждаш и форума в раздела за гълъбите които обсъждаме. Бих ти отговорил и там но АДМИНА явно не пуска гювеч повече от един път :lol: и затова ти пиша тук. Първо добре ще е все пак като изявяваш претенции да се представиш и запознаем пък макар и в НЕТА смятам ,че това ще е добре и за двамата а и определено и за други колеги, но това си е твое право - ТАКА СИ РЕШИЛ. Относно другия коментиран гълъб с червената клепка, аз писох че не е мой тип и не съм му обърнал нужното внимание, но ти явно искаш да чуеш още нещо и аз ще ти го кажа. Разгледах го обстойно, моето мнение си остава има доста допирни точки с двойката на Бисер и надявам се си съгласен че е с изключително обла глава , което поне за мен мисля че е нещо мисля че също е млад е не толкова колкото е жълтата но около 2 години плюк минус няколко месеца-мчоже и да греша. За мен той има един дефект но не е червенеещата клепка - много по сериозен е :roll: но няма да го кажа защото това се УЧИ с практика. Червенеенето може да е по много причини и аз съм убеден че не е от родителите а от много ВЪНШНИ и ВЪТРЕШНИ фактори но и това се учи а аз не съм учител :wink: трябва да знаеш че човека който го показва обезателно е оценил този факт  и въпрек и това го е показал в което няма нищо не редно защото птицата си заслужава. Недей да бъдеш такъв песимис в изказванията си мисля че не си струва-да казваш на БЯЛОТО - ДА БЯЛО Е НО МАЛКО МРЪСНО- ХУБАВИ СА ВИ ГЪЛЪБИТЕ аз не съм от Варна и Провадия но го оценям и определено не се познавам лично с притежателите им за което искрено съжалявам, но не губя дух и се надявам и това да стане даже и със теб за да дискутираме върху твоите птици, а сега ти пожелавам да искараш в галерията по добри от коментираните с подател СКОРПИОН. Искрено ти желая УСПЕХ :!:

chanko

• Гост

chanko

• Гост
ПРОДЪЛЖЕНИЕ
« Отговор #35 -: Чт 19 Април, 2007, 17:18:08 »
И СЕГА ЖЪЛТИ БЕЗ КАЧУЛ

chanko

• Гост
ПРОДЪЛЖЕНИЕ
« Отговор #36 -: Чт 19 Април, 2007, 17:19:54 »
К А Ч У Л А Т И

chanko

• Гост
ПРОДЪЛЖЕНИЕ
« Отговор #37 -: Чт 19 Април, 2007, 17:21:43 »
И НАКРАЯ ЧЕРВЕНИ БЕЗ КАЧУЛ

chanko

• Гост
« Отговор #38 -: Чт 19 Април, 2007, 19:23:49 »
МНЕНИЯ И КОМЕНТАРИЙ !!! :oops:

Неактивен LudmilDo

• Професор
    • Ел. поща
« Отговор #39 -: Чт 19 Април, 2007, 20:03:17 »
Белите и червените ми харесват!
0879911166

Неактивен Кънчо Атанасов

• Професор
  • Публикации: 652
    • Ел. поща
« Отговор #40 -: Чт 19 Април, 2007, 22:05:25 »
ЧЕРНИТЕ ГЛАДКИ ОТ ДЖИВЛЕКОВИЯ ДЖИНС НАЙ МИ ЛЯГАТ НА HERTZA.А ТИЯ СА С МНОГО ДОБРИ ГЛАВИ И ВЪПРЕКИ ЧЕ Л.Д.НЕ ХАРЕСА КАРАБАША АЗ МИСЛЯ ЧЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛ НА ЖИВО И Е ПРЕКРАСЕН ЕКЗЕНПЛЯР ОСОБЕНО В ГЛАВАТА.СНИМКИТЕ НЕ ДАВАТ 100% ТОЧНОСТ С МАЛКА ЗАБ.РОЗОВОТО ОКО.НО НА МЕН МИ ХАРЕСВА.
SM 0888693424

Неактивен LudmilDo

• Професор
    • Ел. поща
« Отговор #41 -: Пт 20 Април, 2007, 08:43:49 »
Може, но аз си дадох мнението по показаните снимки!
0879911166

Неактивен cvetan

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
    • Ел. поща
« Отговор #42 -: Ср 19 Септември, 2007, 09:16:00 »
Колеги, много добри гълъби!

dencho_jelev

• Гост