Автор Тема: Мнение на Чанко  (Прочетена 26654 пъти)

Неактивен Деян -Добрич

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
    • Ел. поща
Re: Мнение на Чанко
« Отговор #105 -: Ср 10 Декември, 2008, 13:13:35 »
защо не ми отваря снимките

Forum - Bulgarian pigeons selection

« Отговор #105 -: Ср 10 Декември, 2008, 13:13:35 »

Неактивен tomakss

• Нов
  • *
  • Публикации: 48
    • Ел. поща
« Отговор #106 -: Сб 06 Юни, 2009, 18:12:24 »
здражеите и ас щесе вклуча познавам породите отдавна навремето плевенските бяха по груби а наште варненските по фини сас и бес качул спорет мен и по ниски и дълги сега за подобро фигора ги омесиха и нито варненскиа е вар ни плев е плев.и пачнаха едни хвалевствия едни пари спорет мен  и галабите станаха комерсални ане дати палнат досата ..........

Неактивен Gnom

• Напреднал
  • **
  • Публикации: 99
    • Ел. поща
« Отговор #107 -: Сб 06 Юни, 2009, 20:03:10 »
колега добро ти е мнението ама ако беше и малко по грамотно написано цена нямаше да има!

Неактивен gilera

• Специалист
  • Публикации: 164
  • В България има запас от идиоти поне за 100г
    • Ел. поща
« Отговор #108 -: Сб 06 Юни, 2009, 21:13:49 »
Сьгласен сьм с колегата породите може да познаваш но буквите не

Неактивен tomakss

• Нов
  • *
  • Публикации: 48
    • Ел. поща
« Отговор #109 -: Пн 08 Юни, 2009, 17:53:05 »
благодаря за поткрепата но се ядоссвам на колегите искат да искарат че тяхните магарета са наи мъшки.Пьк писането щего овладея.

Неактивен Gnom

• Напреднал
  • **
  • Публикации: 99
    • Ел. поща
« Отговор #110 -: Пн 08 Юни, 2009, 19:06:45 »
прав си и успех през сезона и в писането ;)

Неактивен chanko

• Напреднал
  • **
  • Публикации: 90
    • Ел. поща
« Отговор #111 -: Нд 19 Юли, 2009, 22:55:34 »
                            Някой някъде из този форум изказа мнение, което не споделям - не зная дали от недовиждане или от неразбиране но мнението си е факт. Друг пък каза ,че бих развалил нещо толкова хубаво, че аз дори не посмях повече да им се пречкам, но и темата зацикли определено и интереса определено надхвърля очакванията на създателите и. Та реших ТУК да кажем в моята тема да ви представя въпросната птица и Е ЛИ ТЯ С УДАРЕНА - СПЛЕСКАНА ГЛАВА ИЛИ НЕ? Общо мнение добра ли е като цяло и ако бихте били така добри да дадете мнението си всеки за себе си от каква порода е според ВАС? С това проучване не целя реванш а само мнение, каквото и да е то. В края на краищата вероятно то би помогнало на доста хора а и на мен включително да си изясним нещата. Предварително се застраховам, като бих очаквал и доста " компетентни " обяснения с цел - разбиване но нейсе, нали това си е форум - по нашенски ГОВОРИЛНЯ !!! СПОДЕЛЕТЕ !!! D:\vsi4ko\Чанко\млади-2009\Picture 011.jpgD:\vsi4ko\Чанко\млади-2009\Picture 012.jpgD:\vsi4ko\Чанко\млади-2009\Picture 002.jpg
GSM-0894788865-" Може да вървя бавно, но никога назад " Е.Л.

стоян шумен

• Гост
« Отговор #112 -: Пн 20 Юли, 2009, 00:28:10 »
Тук виждам добри птички на фигора добър двор и приготвена зимнина браво 6 плюс.

Неактивен iv@ka71

• Специалист
  • Публикации: 171
    • Ел. поща
« Отговор #113 -: Пн 20 Юли, 2009, 22:20:12 »
За мен това гълъбче е доста фотогенично  прилича ми на женско и е произлязло от бяла варненска и от мъжки кюстендилски бял.  Не ми харесва човката . Това от мен .  Заинтригува ме сарабашката в дъното на снимката  покажи нея .

Неактивен chanko

• Напреднал
  • **
  • Публикации: 90
    • Ел. поща
« Отговор #114 -: Пт 24 Юли, 2009, 08:28:49 »
                            Стоян, благодаря за коментара и оценката - още повече от колега който отглежда друг вид гълъби. Само една лека корекция от мен и не само на фигура - извинете за нескромноста, а зимнината ееее сега и е сезона - кайсиено време така си е! Отново ти благодаря. На " ивока-71 " също благодаря за коментара и направеното предположение , но гълъбицата позна ,че е женска няма общо с гълъбите от югозападна България освен ако това ,че е с качулка не те кара за мислиш че бащата е от там. Птицата е единствено и само от югоизточната част на България-назад е кръстосвана с бели от североизточна българия и цветни с качул - минала е през карабаши и сега до 4 коляно назад е изчистена в бяло но знаейки родословието и може да дава и пъстри и бели с качулки, което определено не я прави варненска още повече пък кюстендилска,благоевградска а още по малко пернишка. Та тя си е произведение не на изкуството а на игра с птиците и тяхните характерни особенности - харесвани от даден гълъбовъд в случая от мен! Поздрави и на двамата и лек ден !
GSM-0894788865-" Може да вървя бавно, но никога назад " Е.Л.

Неактивен БАЛЧЕВ-БГ

• Специалист
  • Публикации: 132
    • Ел. поща
« Отговор #115 -: Сб 25 Юли, 2009, 14:41:38 »
 :o :o :o