Автор Тема: Наи големите разбирачи мьлчьт!!!  (Прочетена 11785 пъти)

Неактивен gilera

• Специалист
  • Публикации: 164
  • В България има запас от идиоти поне за 100г
    • Ел. поща
Re: Наи големите разбирачи мьлчьт!!!
« Отговор #30 -: Вт 02 Юни, 2009, 21:11:51 »
Краси хората четат ще започнат и да пишат няма да издьржьт дьлго и те знаят много неща
« Последна редакция: Ср 03 Юни, 2009, 21:52:16 от gilera »

Forum - Bulgarian pigeons selection

« Отговор #30 -: Вт 02 Юни, 2009, 21:11:51 »

Неактивен daanndo

• Нов
  • *
  • Публикации: 43
    • Ел. поща
« Отговор #31 -: Чт 04 Юни, 2009, 18:22:33 »
Здравейте колеги,аз съм от Радомир и много се радвам , че започнахте тази тема за да може и ние новобранците да научиме по нещо.Аз имам 7-8 чифта и наблягам на червено-белите и жълто-белите.Ще се радвам някой ден да достигна вашите резултати,с ваша помощ разбира се.Успехи и здрави пилета.

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #32 -: Пт 05 Юни, 2009, 23:10:19 »
daanndo 
И Аз, работя за червено и жьлто ,пробвам с този гьльб за жьлтобело но е сьс силно затвьрдени качества особено в главата . Но вече напредвам след 2г труд, на пук на всички изказваня на колегите не се предавам,оперението взех ,главата е на доста високо ниво, носията сьщо, от края на тази година очаквам и цвета,зная как да го оправя. И понеже уж нямаше да станат нещата колегите взеха да взимат по някоя броика. Виж гьльба.

« Последна редакция: Пн 08 Юни, 2009, 17:44:53 от gilera »

Неактивен daanndo

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #33 -: Нд 07 Юни, 2009, 22:21:14 »
Здр.Gilera,много интересен гълъб,има ли нещо в главата от комаренски или греша.Аз за сега наблягам на носията и цвета,пък до колко успявам незнам.Ето някои от младите,е не са кой знае какво,но важното е ,че напредвам

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #34 -: Пн 08 Юни, 2009, 22:28:29 »
Колега всичко по реда си.Имаш материал, сега здрава работа и резултатите няма да закьснеят.Гьльба които е на снимката е Алфиод няма нищо общо с комаренските това е което мога да кажа.

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #35 -: Чт 11 Юни, 2009, 22:50:17 »
Daanndo
Ти идвал ли си при мин,че с тия никнеми неможем се разпознаем.

Неактивен daanndo

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #36 -: Пт 12 Юни, 2009, 21:08:05 »
Здр.колега,не не съм идвал.В Перник много много не ви познавам,но сега работя в Перник и може да се разберем,ако е удобно разбира се.Ще си намразя гълъбите сигурно,но може и да си взема нещо да си подобря линията.Остави тел.ако е удобно

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #37 -: Пт 12 Юни, 2009, 21:37:57 »
Нямаш проблеми 0898436835

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
  • Публикации: 46
    • Ел. поща
« Отговор #38 -: Нд 14 Юни, 2009, 17:39:58 »
Здравей Любо,как си,как върви има ли пилета?Виждам че се ядосваш от активноста на колегите .Не им се сърди те може да нямат интернет,а разбирачи винаги ще има.Аз ако имам твоите знания просто ще ги използвам и няма да ме интересува никои,до толкова че ако ми търси съвет някои ще давам ,но не и да чакам някои да каже нещо.За добро е ако имаше поне още един като теб щеше да е доста интересно за всички.Но може и за напред някои да се включи кои знае ,може да има хора незнаещи за този форум.Аз определено имам въпроси към теб,но не и знания.Чао за сега и до скоро че да ми пазиш белия и пилетата еи :).

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #39 -: Ср 17 Юни, 2009, 10:26:36 »
  Краси мисля че колегите са прави да мьлчьт.От вчера реших и Аз, да замьлча.Веднага ще ти кажа защо.Крадьт се постовете от други саитове,не се споменава пьрвоисточника.Обесценява се нашия форум,и положения труд от колегите, Админа и Модератора.

Имам доста литература,схеми и методи на развьждане и облагородяване на една порода с друга.Написана от професори занимаващи се и с отглеждане на гьльби,на достьпен гьльбарски език.Разбираем от всички,без ненужните никому специфични термини.

Но в момента сьм радостен,че се случи така и видях истината бьрзо.
Иначе целия ми труд по намиране на литература и превеждането,средствата похарчени за сьщата щяха да отидат по дяволите.Искрено сьжалявам имах желанието да споделя,но други саитове да берат ларви на наш грьб не мисля че е редно.Това е което имах да кажа по вьпроса.

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
  • Публикации: 46
    • Ел. поща
« Отговор #40 -: Ср 17 Юни, 2009, 22:10:54 »
Ееее Любо,не мисля че се мълчи поради тази причина,а чисто и просто има неща неясни на 90% от гълъбарите у нас,баз да убидя никои, но според мен това е една от истините.Трябва да има такива статии за да се развива гълъбовъдството у нас.Иначе незнам,ще си стоим на едно ниво.Дано не съм прав, но това е мойто мнение и не ангажирам никой с него.Пожелавам ти здраве и успех на Теб и всички колеги.......И не на последно място поздрави на Администратора и Модератора.Това е саит НОМЕР ЕДНО за гълъби в България дано намерят начин да си запазат правата на цялата информация да не може да бъде изнасяна......
« Последна редакция: Ср 17 Юни, 2009, 22:28:45 от dragosinov »

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #41 -: Нд 21 Юни, 2009, 11:11:32 »
Краси оказа се че по голямата част от колегите в нашата порода са на вие с компютрите.Други изобщо нямат ,а трети са против писането вьв форумите.Така че трудно може да се случи нещо в нашата тема.Предпочитат да надблюдават без да говорят.Нямат дори регистраци вьв форума,трудна работа.Времето пред компютьра за тях е изгубено общо взето.Имах доста посещения тея дни от колеги и след разговорите ми с тях стигнах до този извод.Жалко е но е така.

Dredd

• Гост
« Отговор #42 -: Нд 21 Юни, 2009, 11:54:22 »
Няма начин да се запазят права за Ваши постове.Некоректното тяхно преписване в други сайтове ние неможем да спрем.
Обърнете се към администратора на сайта в който е преписана статията ако е човек ще оправи проблема,а ние с каквото можем ще помогнем.

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #43 -: Нд 21 Юни, 2009, 23:30:31 »
Направих го още сьщия ден.Написаха името ми но от кои саит са го взели не .Има и
преработка че да не личи.Но казаха че така им е подадено от колега и не носят отговорност.И ме упрекнаха че от такива като мен не можело да се разпространява информацията и да достига до всички.

Неактивен tpetrov

• Инициатор
  • Професор
  • Публикации: 552
    • http://pigeons-bg.com
    • Ел. поща
« Отговор #44 -: Чт 25 Юни, 2009, 00:13:03 »
    MOJE LI MALKO INFORMACIA ZA BELITE - KIUSTENDILSKI I BELOGLAVIYE