Автор Тема: Наи големите разбирачи мьлчьт!!!  (Прочетена 11966 пъти)

Неактивен iordan73

• Нов
  • *
  • Публикации: 33
Re: Наи големите разбирачи мьлчьт!!!
« Отговор #15 -: Нд 31 Май, 2009, 09:24:08 »
браво Лубо прекрасна птица успех ;) ::)

Forum - Bulgarian pigeons selection

« Отговор #15 -: Нд 31 Май, 2009, 09:24:08 »

Неактивен gilera

• Специалист
  • Публикации: 164
  • В България има запас от идиоти поне за 100г
    • Ел. поща
« Отговор #16 -: Нд 31 Май, 2009, 10:03:12 »
Мерси Данчо и твоите много ми харесват аз с колегите от твоя краи доста се имаме.С твоите плевенски ми разчовьрка главата (запалих се маи) .От няколко години се разчудвам за Плевенски но никои не дава качествен материал,така че може би ще стискаме рьцете с тебе.Аз сьм идвал при теб преди 2г с Пепи Данчо капията ни доведе при теб.Незнам дали си спомняш.Още тогава ми направи впечатление един черен (текир) и една жьлта женска още ги помня.Искам да захвана линия поне 3то или четвьрто поколение иначе небих се захванал.Знам как се сьздава линия .А при такива качествени гьльби да трьгвам от нулата не искам.Виж и останалите гьльби в галерията,мисля че разговора ни ще има продьлжение.И помисли нещо за мен,силно се надявам.
« Последна редакция: Пн 08 Юни, 2009, 17:38:06 от gilera »

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #17 -: Нд 31 Май, 2009, 11:09:17 »
Краси в момента работя с него но есента ще видим .Имам малки ще има и за теб обещавам качеството е прекрасно само да са живи и здрави .Не ми се ще да ги снимам толкова малки.Пьрвите след месец ще са готови.Така че малко тьрпение.

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
  • Публикации: 46
    • Ел. поща
« Отговор #18 -: Нд 31 Май, 2009, 13:01:07 »
Мерси Любо,разчитам на теб. ;)

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #19 -: Нд 31 Май, 2009, 18:55:00 »
Краси ето белото за което ти говорех и едно червено от новата партида какво мислиш ще остане ли белото

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #20 -: Нд 31 Май, 2009, 21:46:36 »
Трябва да остане ,даваи му добавчица от рода на жълтък с водичка ,че такива без помощ малко са трудни.Те за мен ли ще бъдат?Айде обещай ми да мога да заспя ::)Между другото какви храначи използваш?
« Последна редакция: Нд 31 Май, 2009, 21:50:12 от dragosinov »

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #21 -: Нд 31 Май, 2009, 21:51:00 »
Думата ми назат не се врьща ще имаш и ти от моита линия няма само Ники да ви бьзика с моите гьльби
« Последна редакция: Пн 08 Юни, 2009, 17:38:47 от gilera »

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #22 -: Нд 31 Май, 2009, 21:56:32 »
Храначите са ми мелези от дебриценски и типлери и влошки и дебриценски това са наи добрите за наща порода

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #23 -: Нд 31 Май, 2009, 22:16:42 »
Наистина Ники има най-добрите гълъби в Банско да не кажа и в околията,но тои заслужава.Като условия и грижи просто гълъбите са в добри ръце.

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #24 -: Нд 31 Май, 2009, 22:35:00 »
Виж един от моите гьльбарници и прецени условията има и подово кьм парното за през зимата.Последната снимка е на исчистен.Приятно гледане.
« Последна редакция: Чт 11 Юни, 2009, 22:38:24 от gilera »

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #25 -: Пн 01 Юни, 2009, 19:21:58 »
С две думи''НЕМАМ ДУМИ''каквито гълъбите такъв и гълъбарник перфектен.Не ти правя четки,просто съм обективен и възхитен.Поздравявям те и се надявам да се запознаем лично, защото уважавам хора които знаят къкво правят!!!

Неактивен Gnom

• Напреднал
  • **
  • Публикации: 99
    • Ел. поща
« Отговор #26 -: Пн 01 Юни, 2009, 20:50:42 »
dragosinov можеш ли да покажеш малко и от твоята стока или поне гълъбарника ти мойте ги има в галерията аз съм доста назад но искам да почерпя опит от теб и други колеги смятам че откритоста у всеки един от нас ще допринесе на колеги който в момента навлизат в това невероятно хоби да тръгнат по правилния път!

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #27 -: Пн 01 Юни, 2009, 21:17:48 »
Колега,аз също не мога да се похваля с такова нещо като Любо .Снимки имам в галерията на кюстендилските и на благоевградските,но съм по назад доста.Сега правя нов гълабарник и ще го снимам като стане,но за мезонет 5 звезди с подово няма да бъде,просто не мога да си го позволя на този етап.Ако имаш път заповядаи на гости gsm-a mi e 0888795127 ще ми бъде приятно.Това е една част от любимците ми...
« Последна редакция: Пн 01 Юни, 2009, 21:55:42 от dragosinov »

Неактивен gilera

• Специалист
    • Ел. поща
« Отговор #28 -: Пн 01 Юни, 2009, 22:14:50 »
Спокоино колеги за тея неща трябва време .Пьрво трябва да сте наясно с мерака дали е постоянен или е времено явление и след това останалото.Но правите ли нещо правете го да е функционално за да си струва инвестицията.От гьльбарника зависят и час от резултатите.Тук сигорно ще има спорове от страна на колегите но е така. С хубав чист и функционален гьльбарник може да се води правилна селекция и насоченост в линията .Краси очакваи още бонуси но пьрво да чуеме някои от колегите .Нещо не засягат темата по сьщество а и вобще а ги виждам че усилено четьт .Има какво да кажат но мьлчьт ще носят таините си в гроба но няма да я споделят като Баи Нако .такива са разбирачите в наща порода. Мислете му начинаещите колко ще сте льгани и колко време ще ви трябва да се развиете извинявам се за песимизма ама е така. Дано да заговорят но се сьмнявам. Имам доста материали полезни за всички но ще изчакам да видя колегите какво ще качат.И чак тогава ще ви залея с вода от извора.

Неактивен dragosinov

• Нов
  • *
    • Ел. поща
« Отговор #29 -: Вт 02 Юни, 2009, 21:01:19 »
То как е тръгнало маи ще си останем двамата, ама лошо няма.Поне за тези които навлизат в този свят на селекцията на гълъби ,ще е от полза.Защото аз от 10 години се занимавам и всичко което сам разбрал е от опитите и най вече усета ми кам това което трябва да стане или поне част от това.Книги почти не е имало ,а които има не я даваше.Но моя съвет към младите е да се насочат кам една порода,и да работят докато постигнат това което се иска.