Автор Тема: Съвет  (Прочетена 1916 пъти)

Неактивен apocalipto

• Нов
  • *
  • Публикации: 25
    • Ел. поща
Съвет
« -: Пн 11 Май, 2009, 23:19:11 »
Имам един чифт пазрджишки от 1 година и друг от половин година.1-вия чифт ми е правил най - много 1ч а иначе лети по около 30 мин.Човека от който ги взех ги е даржал винаги затворени и не ги е пускал чудя се дали това е причината да летят толкова малко и има ли надежда да започнат да летят повече.Също така преди около половин месец ми излиюпиха и се чудех дали малките може да летят по дълго от тях.И на края да ви помоля за съвет как да тренирам :)

Forum - Bulgarian pigeons selection

Съвет
« -: Пн 11 Май, 2009, 23:19:11 »

Неактивен петьо_пловдив

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
    • Ел. поща
Re: Съвет
« Отговор #1 -: Вт 12 Май, 2009, 21:15:04 »
ами може и защото са държани все затворени и сега трудно ще се раздигат но най-лесния вариант като измътят малките като пораснат да ги вдигнеш с някои други гълъби и те ще покажат колко струват родителите им аз поне така правя вдигам малките а не стария чифт успех колега

ami moje i zashtoto sa durjani vse zatvoreni i sega trudno shte se razdigat no nai lesniq varqn kato izmutqt malkite kato porasnat da gi vdignesh s nqkoi drugi gulabi i te shte pokajat kolko struvat roditelite im az pone taka pravq vdigam malkite ane stariq 4ift uspeh kolega

mod: КИРИЛИЦА - 3 от 3 мнения са все на латиница Следващите ще ги трия директно
« Последна редакция: Вт 12 Май, 2009, 21:19:23 от Syncro »

Неактивен apocalipto

• Нов
  • *
  • Публикации: 25
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: Сб 16 Май, 2009, 01:18:18 »
Mersi

Неактивен Dimo k.

• Той, им каза истината и те го намразиха!
  • Доктор
  • Публикации: 282
  • Димо Коджебашев Гр.Стамболийски
« Отговор #3 -: Ср 30 Януари, 2013, 21:58:09 »
Няма такива неща.Ако гълъбите си имат в кръвта да летят и 5 год.да не са дигани пак трябва да летят.
Силните хора говорят в очите!Слабите си отварят устата зад гърба ти..

Неактивен петьо_пловдив

• Нов
  • *
  • Публикации: 7
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: Пт 11 Септември, 2015, 22:02:52 »
Няма такива неща.Ако гълъбите си имат в кръвта да летят и 5 год.да не са дигани пак трябва да летят.

Коджибашев да те питам ти преди време като продава на пламен млади гълъби с фед.и му даде един сив стар че не бил вдиган от младо и той го спука от вдигане ама все си караше по 1;30 значи си го е нямал в кръвта така ли да го разбирам  :-\\